Sıkça Sorulan Sorular
Soru :  Hastanenizde muayene olabilmek için nasıl başvuru yapmalıyım?
Cevap: Muayene olabilmek için MHRS Web sayfası üzerinden veya 182 nolu telefondan istediğiniz bir hekime randevu alarak Hastanemize gelebilirsiniz.


Soru : Randevu almadan hastanenize direk başvurabilirmiyim?
Cevap : Acil durumlarda hastanemiz ana binasında 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan Acil Servisimize başvurabilir, normal muayenelerde Haftaiçi hergün 09:00 ile 16:00 saatleri arasında poliklinik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Poliklinik hizmetlerinden yararlanabilmek için öncelikle MHRS üzerinden randevu oluşturmanız gerekmektedir. Nasıl randevu alınacağı konusunda bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Soru : Hastanenizde yoğun bakım ünitesi varmı?
Cevap : Evet, hastanemiz ana binasında 4 yataklı yoğun bakım ünitesi hizmet vermektedir.

Soru : Hasta ziyaretleri hangi saatlerde yapılmaktadır?
Cevap : Ziyaret saatleri hergün 13:00 - 14:00 ve 19:00 - 20:00 saatleri arasındadır. Belirtilen saatler haricinde hasta ziyareti yapılamamaktadır. Ziyaret saatleri ve ziyaretçi kuralları hakkında detaylı bilgi  için tıklayınız.

Soru : Hastanenizde göğüs hastalıkları haricinde branş varmı?
Cevap : Hastanemiz dal hastanesi olup, göğüs hastalıkları branşı haricinde herhangi bir branş hizmeti verilmemektedir.

Soru : Sigarayı bırakma polikliniği hizmetinden yararlanmak istiyorum, ne yapmalıyım?
Cevap : Sigara bırakma polikliniğine MHRS üzerinden randevu alarak başvurabilirsiniz. Sigara bırakma polikliniği haftaiçi her gün 09:00 ile 12:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Nasıl randevu alınacağı konusunda bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Soru :
Cevap :