Poliklinik ve Ziyaret Saatleri
Poliklinik Saatlerimiz


Hastanemizde Göğüs Hastalıkları ve Sigarayı Bıraktırma Polikliniği hizmetleri verilmektedir. Bu polikliniklere MHRS üzerinden randevu alarak Hastanemize başvurabilirsiniz. Nasıl randevu alacağınız konusunda bilgi almak için tıklayınız.
Göğüs Hastalıkları Polikliniklerimiz hafta içi her gün 09:00 - 12:00 ve 13:00 - 16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Belirtilen saatler dışarısında Hastanemize başvurmanız durumunda poliklinik hizmeti alamazsınız.
Sigarayı Bırakma Polikliniği hafta içi her gün 09:00 - 12:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Belirtilen saatler dışarısında Hastanemize başvurmanız durumunda poliklinik hizmeti alamazsınız.

Ziyaret Saatlerimiz


Hastanemizin her iki binasında da Klinik/Yatış hizmeti sunulmaktadır. Hastanızı ziyaret edebilmek için 13:00-14:00 veya 19:00-20:00 saatleri arasında Hastanemize gelebilirsiniz. Belirtilen saatler haricinde hasta ziyareti yapılamamaktadır.

Acil Poliklinik Saatlerimiz

Hastanemiz Ana Binasında bulunan Acil Servise günün 24 saatinde başvurabilirsiniz. Ek Hizmet Binamızda Acil Servis hizmeti vermemekteyiz.